mire se vini...

PËRMIRËSONI EKSPERIENCËN TUAJ

I vendosur vetëm 200 metra nga plazhi Disco Mango, Hotel Alpha ofron një restorant në vend dhe një bar. Ndodhet 5 minuta me makinë nga qendra e Sarandës.

Ofrohet pa pagesë WiFi, si dhe dhoma me ajër të kondicionuar. Shëtitorja pranë detit është e veshur me restorante dhe bare të ndryshme.

Çdo dhomë përmban një TV me ekran të sheshtë, minibar dhe një ballkon me zonë të shtrojë. Banjo private vjen me dush. Në Hotel Alpha do të gjeni një recepsion 24-orësh, si dhe një ruajtje bagazhesh. Ka një dyqan ushqimore në të njëjtën ndërtesë, ndërsa parkimi falas në vend është në dispozicion.

9.4

Vlerësimi bazuar në 150+ komente

Lokacioni

Perfekt


akomodimi...

ZGJIDHNI QENDRIMIN TUAJ

Apartament deluks

85 m² | Ballkoni | Max:4 persona

1 krevat tek dhe
1 krevat dopio shumë i madh

Rezervo Tani
Dhomë Katërshe Deluxe

65 m² | Ballkoni | Max:4 persona

1 krevat tek dhe
1 krevat dopio shumë i madh

Rezervo Tani
deshmite...

DËSHMITE E MYSAFIRËVE TONA